סיגל צובעת את שיערה מאז שהגיעה לגיל 16. בשנים האחרונות גם החלה להבהיר אותו ולייבש אותו בחום. כתוצאה מכך שערה הפך לשביר וחלש במיוחד. כשהיא לא עושה לשיער שלה פן, הוא מתנפח ומאבד צורה, אך הייבוש בחום רק מחמיר את מצבו. לאחרונה סיגל החליטה להציל את שערה. היא פנתה למעצב שיער מומחה שהמליץ לה על החלקת שיער אורגנית.

"החלקת שיער אורגנית?" היא שאלה בחשדנות? "זה נשמע לי כמו הדבר האחרון שהשיער שלי זקוק לו עכשיו. עוד כימיקלים, עוד חומרים שיחלישו אותו…".

מעצב השיער המדופלם הסביר לה שהיא טועה. שהחלקה אורגנית היא הכל חוץ מלא בריאה לשיער. שלמעשה, לא רק שהיא לא מזיקה לשיער, היא עושה פלאים! היא מעשירה את השיער בויטמינים ומינרלים חיוניים, בקרטין, באגוז שיאה וביתרונות הבריאותיים שלו ועוד.

"החלקת שיער מאגוז שיאה וויטמינים? תעשה לי טובה… למה שזה יעבוד?" היא שאלה בגיחוך. והוא ענה: "החלקה אורגנית זאת הבחירה מספר אחת של נשים רבות בגלל היתרונות הבריאותיים שלה. את לא מאמינה? תנסי בעצמך ותראי שלא תתחרטי."

בשל מצבו העגום של שיערה, סיגל עשתה תקופת שיקום קצרה שלאחריה ניגשה למלאכת ההחלקה. לאחר ששיערה אובחן, נקבע סוג ההחלקה המתאים. כמובן שלפני שהחלה את התהליך, וידאה כי מדובר בשיטה שמאושרת על ידי משרד הבריאות וכי היא עומדת בכל התקנים המחמירים ביותר.

החומר ששמה על שיערה חדר עמוק לתוכו והעשיר אותו בחומרים נפלאים. לאחר ייבוש בשיטה ייחודית (לא בחום), שיערה היה חלק. די מהר היא נדהמה לגלות שבשונה מהפנים הרבים שעשתה, השיער נשאר חלק ונעים למגע גם אחרי שחיה בים או בבריכה, גם אחרי חפיפה וגם אחרי מספר תספורות. סוף סוף היה לה את השיער שהיא תמיד חלמה עליו. שיער כמו בפרסומות.

הדבר היחיד שחומר החלקה אורגנית לא יכולה לעזור בו הוא למצוא אהבה. סיגלית מחפשת אהבה ומקווה למצוא אותה בקרוב. היא חשבה שאם יהיה לה שיער חלק זה יעזור, אבל היא גילתה שזה לא כך.

בינתיים, היא נהנית משיערה החלק וממליצה לכל חברותיה לעשות כמוה. היא מדגישה בפניהן שחשוב מאד שיבחרו בשיטה בטוחה ומראה להן כתבות על נשים שעשו החלקה בלי אישור של משרד הבריאות ומצאו עצמן בבית החולים בשל הרעלה. כל החברות שלה בחרו לבסוף בהחלקה אורגנית וכיום לכולן יש שיער חלק וקל לסידור. תמו הטקסים, החפיפות, המריחות, ההחלקות.